Versenyeredményeink 2016/2017-es tanévben

Református iskolák közötti országos tanulmányi verseny Debrecen

Rajz kategória 7-8. osztály 7.o Farkas Édua 10. hely/19-ből
Rajz kategória 5-6.. osztály 6.o Lengyel Barnabás 9. hely/18-ból
Bibliaismereti vetélkedő 5-6.o 6.o Kovács Petra-Szekeres Elizabet 9. hely/19-ből
Bibliaismereti vetélkedő 4.o Szántai Tamás- Varga Bence 1.    hely/20-ból
Történelem6-7.o 6-7. Varga Balázs 6.o- Povázson Levente 7.o 6. hely/18-ból


 

Országos Zsoltáréneklő Verseny Budapest

3. o. Bartalos Leila ezüst fokozat
2. o. Varga Barnabás ezüst fokotat
4. o. Irmalós Bálint ezüst fokozat
5. o. Kádár Irina Luca ezüst fokozat
6. o. Bedő Szende Barbara bronz fokozat
7. o. Scsavniczki Eszter arany fokozat
8. o. Szabó Szabina Szilvia ezüst fokozat


Adventi szavalóverseny Kunhegyes

7.o Fejes Blanka 1.  hely
3.o Bartucz Benjámin 3.    hely
1.o Komlósi Panna Különdíj


Bolyai Anyanyelvi Körzeti

Csapatverseny

3.o Balogh Szófia
László-Sellár Maja
Szécsi Tímea
Nagy-Toma Hella 
5.hely/31-ből


 

Vodafone Magyarország Alapítványpályázatán az egyedi, megszemélyesítéseket kiválóan használó, eredeti, humoros és ötletes művel a LEGMETAFÓRIKUSABB VIDEÓ címet nyerték el a DRÁMA SZAKKÖR tanulói.


 

Bozsik foci program, intézményi tornán résztvevő tanulók


 

Bolyai Anyanyelvi  Körzeti csapatverseny felső tagozat:

Fejes Blanka, Farkas Édua, Povázson Levente, Scsavniczki Eszter 7.osztály 45 ből 23.

Szlancsik Réka, Lengyel Barnabás, Mikus Marcell, Varga Balázs 6.osztály  53-ból 26.


Szépen-helyesen író háziverseny:

2. osztály I. Varga Barnabás, II. Tóth Fanna, III. Dinya Petra

3. osztály:I. László-Sellár Maja, II. Balogh Szófia, III. Szécsi Tímea

4. osztály: I. Scsavniczki Nóra, II. Kele Réka, III. Varga Vivien.

6.osztály:  I. Szekeres Elizabet;  II. Szlancsik Réka III. Kovács Petra


Aranymondás háziverseny:

Fejes Blanka 7.o., Dinya Petra 2.o., Dobos Nóra 2.o., Kovács Eszter 2.o., Komlósi Panna Korina 1.o.


Olvasó-szövegértő háziverseny:

1-2. o.: I. Mizsei Milán 1.o., II. Nagy-Toma Vince1.o., III. Dinya Petra 2.o.,

3-4.o.:I. Szlancsik Csenge 4.o., II. Kele Réka 4.o.,   III. László-Sellár Maja 3.o.


 Farsang

1.osztály: I. Mizsei Boglárka-Esőfelhő, II. Tóth Botond-Vasember, III. Dósa Áron –Skorpió Különdíj: Erdei Levente-Noé, Mizsei Milán-Űrlény, Lindner Vanessza-Lovacska 2. osztály: I. Szeip Attila-Ősember, aki lovagol a dínón, II. Keresztesi Anna-Bolognai spagetti, III. Diny Petra-Síparadicsom. Különdíj: Lázár-Veres Eszter-Napraforgó, Kovács Eszter-Teafilter, Dobos Nóra-Szekeres Dominik-Rendőrlány és az iskola rabja 3-4. osztály: I.Varga Bence-Kakukkos óra, II.  Dósa Dávid-Félszeg, III.Szécsi Tímea-László-Sellár Maja-Kettőn áll a vásár, Balog Szófia-Fotóalbum. Különdíj: Toma Dominik-Kukorica saláta, Hájas Csenge-Fába szorult féreg, Jakab Máté-Hőlégballon, Bartucz Benjámin-Teafilter, Farkas Dániel- Polip, Bán Jonatán- Tengeri csillag.

Felső tagozat: I. Czakó Evelin-Hóember, II.Gergi Dorina-Fényképalbum, III. Barna Dániel-Punk, Különdíj:  Szeip Bendegúz- Kazettás magnó,Bedő Szende-Szlancsik Réka-Szekeres Elizabet-Gazdag néger nők.


Zrínyi Ilona matematika verseny: Varga Bence, Szántai Tamás 4.o., Fehérvári Károly 5.o., Szlancsik Réka, Varga Balázs, Mikus Marcell 6.o., Gergi Dorina, Nagy Attila, Kovács Máté 7.o.


Angol házi verseny alsó tagozat helyezései:

2.o.:I. Tóth Fanna, II. Varga Barnabás, III. Kovács Eszter

 3.o.: I. László-Sellár Maja, II.Kele Bálint, III. Bartucz Benjámin

4.o.: I. Szlancsik Csenge, II. Kele Réka, III. Dósa Dávid.


Számítástechnika verseny alsó tagozat:

1-2. osztály I. Varga Barnabás 2.o.  II.Tóth Fanna 2.o. III. Nagy-Toma Vince 1.o.

 3-4 osztály I.  Lengyel Benedek 4.o.,  II. Varga Bence 4.o.,  III. László-Sellár Maja 3.o.


Házi Versmondó verseny:

1-2.o. I. Komlósi Panna 1.o.   II. Varga Barnabás 2.o. III. Mizsei Boglárka 1/b.o. Különdíjas: Lázár Veres Eszter 2.o.,

3-4.o. I. Kele Bálint 3.o. II. Varga Vivien 4.o.  III.  Farkas Dániel 4.o.Különdíjas: Szécsi Tímea 3.o.

5- 8.o. I. Bedő Szende 6.o.  II. Varga Balázs  6.o.   III.  Szeip Bendegúz 6.o. Különdíjas: Tóth Virág 7.o. és Mikus Marcell 6.o.

Tehetségdíjat kapott: Fejes Blanka  7.o


Törökszentmiklóson a Wass Albert Országos Vers-és Prózamondó Versenyen Fejes Blanka 7.o. tanuló III. helyezést szerzett, Szécsi Tímea 3. o. tanuló pedig különdíjat kapott szerepléséért.


Járási Versmondó versenyen, Nagykáta

Fejes Blanka 7.sztályos tanuló, I. helyezett Komlósi Panna Korina 1.a. osztályos tanuló III. helyezett

Ceglédi Országos Angol versenyen Povázson Levente és Kliber Benedek 7.o. tanulókvettek részt.


Nyolcadik osztályos tanulóink Dávid Diána, Korponai Zoltán, Horváth Zsolt ECDL ( Európai Számítógép-használói Jogosítvány – European Computer Driving Licence) 4 moduljából  sikeres vizsgát tettek.


A monori komplex tanulmányi versenyen 4. osztályosaink vettek részt: Urbán Ákos és Szlancsik Réka képviselte iskolánkat.


Református Iskolák Országos Atlétikai Versenyén

Dávid Diána 8. osztályos tanuló aranyérmet szerzett,

Korponai Zoltán 8. osztályos tanuló 5. helyezett lett magasugrásban,

Menyhárd Márk 7. osztályos 5. helyezett 300 m futásban, kislabdadobásban

Rafael János 4. osztályos tanuló 6. helyezett lett


Szentlőrinckátán megrendezett Szent-Györgyi Albert Természetismeret  területi versenyen Szlancsik Réka 6.o. tanuló I. helyezést ért el, Lengyel Barnabás 6.o. tanuló pedig VII. lett.

 


Medve Szabadtéri  Matekverseny , amelyen tanulóink 5 csapattal képviselték iskolánkat.


Hejőkeresztúri Logikai táblajáték verseny 13 csapatból 6. hely:


A Bozsik fociprogram keretében a lányok csapata képviselte iskolánkat Szolnokon, ahol 6. helyezést szereztek, Gergi Dorina 7. osztályos tanuló a „Legjobb kapus” címet is elhozta.


Sportnap:

5km futás: Gali Dániel 6.o III. hely

Lakiné Varga Katalin tanárnő III. hely

Rigóné Csontos Gabriella tanárnő III. hely

10 km futás: Lengyel Barnabás 6.o III. hely

10 km kerékpár: Barna Dániel 7. o I. hely

Kele Bálint 3.o I. hely

Balázs Izabella 3.o I. hely

Sipos-Lantos Liána tanítónő II. hely

Foci: II. hely: Lengyel Barnabás, Gali Dániel, Varga Balázs, Bakk János, Mikus Marcell, Hajnal Noel, Lengyel Benedek

Kistérségi foci: III. hely:  Menyhárd Márk, Csikós Áron, Kliber Brendon, Nagy Attila, Povázson Levente,7.osztályos tanulók Bakk János 6. osztályos tanuló

Hagyományok Háza Rajzpályázat :dicsérő oklevélben részesült Demeter Kinga 1.o., Szegedi Ákos 3.o.

Márton napi rajzpályázat III. hely: Gödöllei Balázs 3.o.

Levelező versenyek: „Bendegúz”

angol nyelv  3.o.   László-Sellár Maja: arany fokozat,

Povázson Henrietta:arany fokozat

Székely Norina: arany fokozat

matematika 2.o  Varga Barnabás:bronz fokozat

Turcsányi Bendegúz:bronz fokozat

Tóth Norman: bronz fokozat

7.o.   Kliber Regő Benedek:arany fokozat