Büszkeségeink

Református iskolák közötti országos tanulmányi verseny Debrecen

Rajz kategória 7-8. osztály 7.o Farkas Édua 10. hely/19-ből
Rajz kategória 5-6.. osztály 6.o Lengyel Barnabás 9. hely/18-ból
Bibliaismereti vetélkedő 5-6.o 6.o Kovács Petra-Szekeres Elizabet 9. hely/19-ből
Bibliaismereti vetélkedő 4.o Szántai Tamás- Varga Bence 1.    hely/20-ból
Történelem6-7.o 6-7. Varga Balázs 6.o- Povázson Levente 7.o 6. hely/18-ból

Országos Zsoltáréneklő Verseny Budapest

3. o. Bartalos Leila ezüst fokozat
2. o. Varga Barnabás ezüst fokotat
4. o. Irmalós Bálint ezüst fokozat
5. o. Kádár Irina Luca ezüst fokozat
6. o. Bedő Szende Barbara bronz fokozat
7. o. Scsavniczki Eszter arany fokozat
8. o. Szabó Szabina Szilvia ezüst fokozat

Adventi szavalóverseny Kunhegyes

7.o Fejes Blanka 1.  hely
3.o Bartucz Benjámin 3.    hely
1.o Komlósi Panna Különdíj

Bolyai Anyanyelvi Körzeti

Csapatverseny

3.o Balogh Szófia László-Sellár Maja Szécsi Tímea

Nagy-Toma Hella

 

5.hely/31-ből

Vodafon Magyarország Alapítványpályázatán az egyedi, megszemélyesítéseket kiválóan használó, eredeti, humoros és ötletes művel a LEGMETAFÓRIKUSABB VIDEÓ címet nyerték el a DRÁMA SZAKKÖR tanulói.

Bozsik foci program, intézményi tornán, Alattyánban résztvevő tanulóink

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny:

Fejes Blanka, Farkas Édua, Povázson Levente, Scsavniczki Eszter 7.osztály 45 ből 23.

Szlancsik Réka, Lengyel Barnabás, Mikus Marcell, Varga Balázs 6.osztály  53-ból 26.

Szépen-helyesen író háziverseny:

2. osztály I. Varga Barnabás, II. Tóth Fanna, III. Dinya Petra

3. osztály:I. László-Sellár Maja, II. Balogh Szófia, III. Szécsi Tímea

4. osztály: I. Scsavniczki Nóra, II. Kele Réka, III. Varga Vivien.

6.osztály:  I. Szekeres Elizabet;  II. Szlancsik Réka III. Kovács Petra

Aranymondás háziverseny:

Fejes Blanka 7.o., Dinya Petra 2.o., Dobos Nóra 2.o., Kovács Eszter 2.o., Komlósi Panna Korina 1.o.

Olvasó-szövegértő háziverseny:

1-2. o.: I. Mizsei Milán 1.o., II. Nagy-Toma Vince1.o., III. Dinya Petra 2.o.,

3-4.o.:I. Szlancsik Csenge 4.o., II. Kele Réka 4.o.,   III. László-Sellár Maja 3.o.


A tápiószecsői őszi futóversenyen :

Menyhárd Márk 6. o.II. helyezést

mark

Országos  Adventi Szavalóversenyen Kunhegyes:

helyezés Bartucz Benjámin 2.o, Fejes Blanka 6.o.

benji

Dicséret Éneklőversenyen

Scsavniczki Eszter 6.o. I. helyezést, Nagy Attila 6.o III. hely

Bolyai Magyar Körzeti Verseny

Bán Johanna, Farkas Édua, Kovács Levente, Fejes Blanka  6. osztályos tanulók képviselték iskolánkat.

Országos Szépen-helyesen író verseny döntőjébe László-Sellár Maja 2.osztályos tanulónk került be.

Országos Zsoltáréneklő Versenyen

Arany minősítést kapott: Kádár Marica 6.o.,.Ezüst minősítést szerzett: Szabó Szabina 7.o.

Diákolimpia Mezei Futóbajnokság, Pest megyei döntőjében

Menyhárd Márk 6.osztályos tanulónk korcsoportjában 148 induló futóból 17. helyen végzett

Református iskolák Országos tanulmányi verseny Debrecen

Kádár Marica Fanni és Menyhárd Márk  6.o angol 4. hely

Kádár László-Kele Bálint 2.o.Szövegértés 17.hely

Kele Réka-Kádár Luca-Pásztor Márk 3-4.o. anyanyelv 13. hely

Bán Kamilla-Monori Fanni 4.o. bibliaismeret 11. hely

Scsavniczki Eszter- Bán Johanna 6.o. bibliaismeret 9. hely

Varga Balázs 5.o. matematika 17. hely

Povázson Levente 6.o. matematika 20. hely

Dávid Diána 7.o. matematika 13. hely

Farkas Richárd 8.o. matematika 8. hely

Kovács Petra-Fejes Blanka- Gyarmati Balázs- Mladoneczki Vivien 5-6-7-8.o. műveltségi verseny: 9. hely

Tóth Kata 6.o. rajz 22. hely

Illés Viktória 8.o. rajz 12. hely

Márton-napi rajzverseny:

Matematika háziversenyünkön a felső tagozatban

5.o Lengyel Barnabás I. hely, Szlancsik Réka, Varga Balázs II. hely,Szeip Bendegúz III. hely,

6.o. Fejes Blanka I. hely, Bán Johanna II. hely, Povázson Levente III. hely

7.-8.o Mladoneczki Vivien I. hely, Farkas Richárd II. hely, Varga Zsuzsanna I

A Magyar Nyelv Napja alkalmából  megrendeztük a szépen-helyesen író háziversenyt

I hely: Szécsi Tímea 2.o , Szlancsik Csenge 3.o , Pásztor Márk 4.o Szlancsik Réka 5.o,II. hely: Kele Bálint 2.o, Kele Réka 3.o, Monori Fanni 4.o, Bán Johanna 6.o, III. hely: Balogh Szófia 2.o, Szántai Tamás 3.o, Kádár Luca, Szilágyi Virág .o Kovács Petra 5.o

Angol háziverseny alsó tagozaton: 

I.hely Toma Dominik 2.o, Szlancsik Csenge 3.o, Pásztor Márk 4.o, II.hely: Nagy-Toma Hella 2.o Dósa Dávid 3.o Kádár Luca 4.o III.hely :Szegedi Ákos 2.o, Szántai Tamás 3.o, Bán Kamilla 4.o

Aranymondás háziverseny

I.Hely Scsavniczki Eszter 6.o II. hely Kovács Petra 5.o III.hely Bedő Szende 5.o

aranym1 aranym2

Alsós házi szövegértő verseny:

1-2.o.:

1.Varga Barnabás II. Tóth Fanna  III. László-Sellár Maja

3-4.o.:

I. Kádár Irina Luca II. Kele Réka III. Pásztor Márk